Maxi rinkinys lakavimui

Prekinis kodas: Maxigelrinkinys

Būsena: Turime sandelyje

36.99 €

 • APRAŠYMAS
 • INFORMACIJA
 • KOMENTARAI
Į rinkinį įeina:

OXI MAXI RINKINYS GELINIAM LAKAVIMUI - tai puikus pasirinkimas kiekvienai merginai! Nesvarbu ar tu pradedančioji nagų meistrė ar tiesiog nori išbandyti mini spa savo namuose! Su OXI MINI rinkiniu Tu gali  pagražinti ne tik savo nagučius, bet ir praskaidrinti nuotaiką puikia "Mini Spa" idėja savo artimuosius! Skirk laiko sau, savo mamai, draugei ar močiutei. Susikurk magišką akimirką "tarp mergaičių" su OXI :)

Rinkinį sudaro: 

 • Oxi pro line fresner (nagų plokštelės nuriebalintotas)
 • Bonder (nerūgštinis gruntas)
 • OXI Rubber base ( kaučiukinė bazė)
 • OXI hybrid gel - gelinis lakas
 • OXI No Wipe Top (topas be lipnaus sluoksnio)
 • OXI Melone Oil (odelių maitinimui skirtas aliejukas)
 • Dildė (neatsiejamas gražios formos suteikimo aksesuaras)

Procedūros eiga:

 1. Suformuokite nagus su dilde. Jei reikia pašalinkite seną gelinio lako dangą. Tai galite padaryti acetono, apelsino lazdelės, vatos diskelių ir folijos pagalba. Visų pirma pašiauskite viršutinį topo sluoksnį dildės pagalba. Tada prisotinkite vatos diskelius acetonu, uždėkite ant nagučių ir apvyniokite folija. Palaikykite 10-15 min. Tada lengvais stūmimo ir grandymo judesiais šalinkite senos medžiagos likučius. Jei atsitiko taip, kad kažkur liko nepašalintos medžiagos, negrandykite agresyviai - taip galite pažeisti nago plokštelę. Tokiu atveju rekomenduojame pasiimti dildę ir švelniai padildyti medžiagos likutį.
 2. Na štai senos medžiagos jau neliko ant jūsų nago plokštelės. Galime pereiti prie sekančio žingsnio. 2 punkto užduotis "numatinti" nago plokštelę. Lengvais judesiais dildės pagalba "pašiauškite" nagutį. Svarbu - nepersistengti! Ir dar svarbiau - nepalikite dulkių!  
 3. Šiame etape siūlome jums lengvai apelsino lazdele "prastumdyti kutikulos zoną" - esant poreikiui. 
 4. Nago plokštelę lengvai pertapame OXI Pro Line Fresner produktu. Šis produktas ne veltui Number ONE :) Jis ištraukia drėgmę iš jūsų nago plokštelės ir paruošia "dirvą" bonder!
 5. Dengiame nago plokštelę Bonder - dar kitaip vadinamu gruntu. Nepamirškite - BONDER - atlieka pamatinę funkciją. Tad jo nereikia nei per daug, nei per mažai. 
 6. Rubber base tepkite vieną ploną "įmasažuojamą" sluoksnį į nago plokštelę ir išdžiovinkite nagų lempoje. 30s.
 7.  Tepame antrą bazės sluoksnį ir taip pat išdžioviname lempoje. 60s.
 8. Dengiame nago plokštelę gelinio lako spalva. Prireikus galime pakartoti laką antru sluoksniu - norint išryškinti spalvos sodrumą.
 9. Imame į rankas OXI No Wipe Topą ir padengiame nagučius topu. Lempoje rekomenduojme laikyti 2 min.
 10. Ištraukus iš lempos atvėsiname topą ir tada galime įmasažuoti OXI Melone Oil aliejuką, kuris praturtintas melionų ekstraktu ir ne tik maitins jūsų rankas, bet ir drėkins.

Su Meile, OXI komanda!OxiNails.lt - tai patikima, šiuolaikiška ir kokybiška grožio priemonių profesionalams interneto parduotuvė. 
Mes socialiniuose tinkluose
Susisiekite su mumis

info@oxinails.lt

+370 602 77790

Darbo dienomis: 10:00-17:00
Šeštadieniais: 09:00 - 14:00
Sekmadieniais: nedirbame

Žemaitės g. 60, Šiauliai

Užsisakykite naujienlaiškį